» » Flora Gashi - U Mashtrova
Flora Gashi - U Mashtrova mp3 download
Flora Gashi - U Mashtrova mp3 download
Performer: Flora Gashi
Title: U Mashtrova
Released: 2007
Style: Folk
Rating: 4.4/5
Format: MP3 FLAC WMA MPC MP1 VOC VQF TTA MP4
FLAC size: 1967 mb | MP3 size: 1778 mb | WMA size: 1517 mb

Album · 2015 · 21 Songs. Flora Gashi & Valon Berisha.

Flora Gashi - U mashtrova. र्टिस्ट: Flora Gashi. u mashtrova u mastrova. se do vuaj se kujtova.

Слушайте и скачивайте flora gashi на Хотплеере в mp. Flora Gashi - Une xheloze ti tradhetar 03:32. Flora Gashi - Lulia Me Limona 03:38. Flora Gashi - Sonte 03:32. Flora Gashi - Bija Rrehne Defin 03:34. Flora Gashi - Malli i gurbetit 03:18. Flora Gashi - Ah tradheti 03:38. Flora Gashi - Bijat e Gurbetit 04:00. Flora Gashi - Inati 02:53. Flora Gashi - Prishtine E Tirane 02:53.

Flora Gashi - U mashtrova (Official Video) Gmusic.

Flora Gashi ft. Shqipri Kelmendi ft. Zef Beka - Kenge per LIDERET (Official Video). Flora Gashi - U mashtrova (Official Video) Gmusic. Flora Gashi ft. Mc Qoppa - Xhane (Official Video).

Flora Gashi Ruges Isha tuj Kalu. DJ Trimy ft Flora Gashi - Oj Anita, Vajza Ime 2016. Flora Gashi mashallah. Top Songs By Flora Gashi. 617. 3. Princi Jem. Flora Gashi. 488. 4. Pa Nenen (Official). 385. 5. Oh Mor DJale.

Tracklist

A1 U Nis Dasma
A2 Ose Mu, Ose Bjondina
A3 Unë N'Kosovë, Ti Në Gurbet
A4 Unë Dhe Ti
B1 U Mashtrova
B2 Lotët E Mi
B3 Mashallah, Mashallah
B4 Koft Për Harj

Credits

  • Arranged By – Rahman Kryeziu
  • Music By, Lyrics By, Producer – Agim Gashi